Sala bankietowa

Pyszne dania kuchni polskiej

Restauracja

bar zaopatrzony w różnego rodzaju alkohole, napoje i inne produkty

Catering

zaplecze kuchenne naszej restauracji z dowozem posiłków do miejsca docelowego

O nas

O Restauracji ZamkowejOferujemy pyszne dania kuchni polskiej po najniższych cenach w regionie, miłą atmosferę, obsługę imprez okolicznościowych i wycieczek.

Nasza restauracja to dwie sale mogące pomieścić ponad 250 osób. Układ pomieszczeń zapewnia komfortowe przemieszczanie się pomiędzy salami oraz rozdzielenie sali głównej na kilka mniejszych. Do dyspozycji pozostawiamy również bar zaopatrzony w różnego rodzaju alkohole, napoje i inne produkty.

Prowadzimy również catering. W tym przypadku oferujemy zaplecze kuchenne naszej restauracji z dowozem posiłków do miejsca docelowego, jak i również przygotowanie posiłków na terenie wskazanego obiektu, posiadającego zaplecze kuchenne. Wykonujemy dekoracje sal na różne okazje. Między innymi: komunie, chrzciny, wesela, urodziny, jubileusze. Zapewniamy również miłą i fachową obsługę kelnerską.

Dania na wynos, to coś co oferujemy dla osób organizujących przyjęcia okolicznościowe we własnym zakresie. Oferujemy dania znajdujące się w menu restauracji, oraz przygotowujemy posiłki na specjalne zamówienia. W naszej ofercie jest również wypożyczanie sprzętu gastronomicznego, niezbędnego do ostatecznego podgrzania lub też przygotowania zamówionych dań.